Členství v Sokole

Uvítáme nové členy TJ Sokol Valcha

Česká obec sokolská (ČOS) je v České republice čtvrté nejpočetnější občanské sdružení, jehož členové se dobrovolně věnují sportům, pohybovým aktivitám v oddílech sokolské všestrannosti a kulturní činnosti.

O členech

Naše tělocvičná jednota má v současné době 170 členů. Členové Sokola se podílejí nebo podíleli na činnosti místní tělocvičné jednoty na Valše. Naši členové mají možnost využívat sportoviště TJ Sokol Valcha, účastnit se pořádaných akcí a využívat slevy a možnosti, které jsou se členstvím v Sokolu spojeny.

Po zaplacení příspěvku obdrží každý člen Sokola členský průkaz se známkou o zaplacení příspěvku, kterou se pak prokazuje.

Výhody členství

• cvičení pro ženy
  • slevy pro trenéry a cvičitelky v případě vzdělávacích kurzů
  • zvýhodněný vstup na volejbalové a nohejbalové hřiště
  • zvýhodněný vstup na fotbalové hřiště
    vstup do tělocvičny
  • slevu na pobyt turistické chaty Hojsova Stráž, okr. Klatovy

Být členem znamená

• možnost přijít s vlastním nápadem, jak pozvednout sportovní a kulturní úroveň naší obce
  • příležitost aktivně se podílet na akcích pořádaných TJ Sokol Valcha
    využívat drobné členské výhody (slevy na kurty, tělocvičnu, hřiště a další)
  • mít dobrý pocit z toho, že jsem součástí jednoho ze spolků, který má tradici a v naší obci dobře funguje
  • zaplatit každoročně členský příspěvek (dospělí 500 Kč, děti 6-18 let 200 Kč)

Jak se stát členem?

Členem se může stát kdokoliv a kdykoliv během roku. Stačí pouze vyplnit a podepsat závaznou přihlášku, donést ji jednateli TJ Sokol Valcha nebo zaslat na e-mail sokolvalcha@seznam.cz a zaplatit členský příspěvek na probíhající rok. Přihláška je určena pro jednu osobu.

Členské příspěvky v letošním roce jsou v hodnotě 300,-/dítě, senior a 600,-/dospělý. Vaše členské příspěvky zasílejte na č. ú.5056837013/0800 nebo pomocí QR kodů viz. níže.